BibliotekaPWSW w Przemyślu

7 października 2021

Zasady korzystania z usług Biblioteki Uczelnianej od 6 października do odwołania


Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 6 października 2021 r. usługi biblioteczne będą realizowane w Wypożyczalni z ograniczeniem do wypożyczeń i zwrotów książek oraz podbijania kart obiegowych.

W Bibliotece obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.

Poniżej przedstawiamy aktualne zasady korzystania z usług Biblioteki Uczelnianej, które obowiązują w terminie od 6 października 2021 r. do odwołania:

 

  1. Wypożyczalnia będzie czynna w godzinach 8:00-15:00. W Wypożyczalni może przebywać wyłącznie 1 osoba (oprócz pracownika Biblioteki).
  2. Czytelnia oraz katalogi będą nieczynne do odwołania.
  3. Książki można wypożyczyć tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (tel. 16 73 55 289, 16 73 55 288, 16 73 55 287) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wypozyczalnia.bib@pwsw.eu lub czytelnia.bib@pwsw.eu. Katalog Biblioteki jest dostępny na stronie https://biblioteka.pwsw.pl/katalogi/.
  4. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość udostępnienia księgozbioru z czytelni do wypożyczenia (po wcześniejszym podpisaniu przez Czytelnika zobowiązania o zwrocie dzieła w ustalonym przez bibliotekarza terminie – maksymalnie do trzech dni).
  5. Zwroty kierowane są na 4-dniową kwarantannę, zanim ponownie zostaną udostępnione do wypożyczenia.

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, chronienie siebie oraz zdrowia bibliotekarzy.