15 kwietnia 2020

Informacja o czasowym zamknięciu Biblioteki Uczelnianej – aktualizacja

W związku z Zarządzeniem nr PWSW-SEK-021/24/20 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu z dn. 14 kwietnia 2020 r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr PWSW-SEK-021/21/20 Rektora PWSW z dn. 25 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że Biblioteka Uczelniana będzie nieczynna do 26 kwietnia 2020 r.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj. wypożyczenia, zwroty, udostępnianie zbiorów w czytelni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (16 73 55 287, 16 73 55 288) lub mailowy:

wypozyczalnia.bib@pwsw.eu

czytelnia.bib@pwsw.eu

Jednocześnie informujemy, że w czasie zamknięcia biblioteki nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych.

W sprawie podbijania kart obiegowych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Czas zamknięcia biblioteki może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

Za utrudnienia przepraszamy!